Jeśli szukasz jakiegoś modelu spodni, którego nie ma obecnie na stanie, lub szukasz innego modelu – napisz. Chętnie sprowadzimy wymarzony model dla Ciebie!

Uwaga: w dniach 1.10.-11.10.2020 odpoczywamy. Wrócimy do Was zregenerowani 12.10.2020 :)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Obrazy

W ofercie naszego sklepu internetowego Mentalny Ogród znajdują się wyjątkowe ręcznie malowane obrazy metodą Vedic Art. Zakłada ona, że proces twórczy jest wewnętrzną ekspresją twórczą, a powstałe dzieło jest wyrazem życia.

Vedic Art – co to takiego?

Vedic Art to metoda tworzenia obrazów, której twórcą jest absolwent Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Sztokholmie – Curt Kälman. Medytował on medytację transcendentalną TM podczas której tworzył na podstawie 17 zasad Ved otrzymanych od Maharishiego Mahesh Yogi.

Vedic Art to jeden ze sposobów samorozwoju poprzez sztukę. Jej głównym celem jest odkrywanie samych siebie. Proces twórczy pozwala wejść w stan głębokiej kontemplacji i uzyskać harmonię pomiędzy ciałem a duszą. Vedic Art pozwala na zsynchronizowanie półkul mózgu i połączenie intuicji z kreatywnością. Tworzenie obrazów jest zatem intuicyjne oraz spontaniczne i traktowane jest często jako „efekt uboczny”. Naczelnym celem tej metody jest bowiem sam proces twórczy odbywający się w medytacji.

Metoda tworzenia obrazów Vedic Art pozwala na odkrywanie samych siebie i wyzbycie się blokad. Bezpośrednie doświadczenie spontaniczności myślenia i wyzbycia się stresów i niepokojów pozwala na stworzenie własnych dzieł sztuki, które w pełni wyrażają wnętrze. Vedic Art to doskonały sposób na zyskanie pewności siebie i odwagi. Podczas procesu twórczego znacznie poprawia się koncentracja i znika stres. Medytacja pozwala na odzyskanie wewnętrznej harmonii i równowagi, co przekłada się na wiele sfer życia codziennego. Vedic Art pobudza kreatywność i pozwala odnaleźć swój potencjał twórczy.

Obrazy Vedic Art w Mentalnym Ogrodzie

W ofercie naszego internetowego sklepu Mentalny Ogród dostępne są kolorowe obrazy Vedic Art, które powstały w warsztacie rękodzielniczym we Wrocławiu. Proces ich tworzenia odbywał się w przestrzeni serca. Głęboka medytacja pozwoliła na stworzenie obrazów na płótnie, które oferują coś więcej niż estetyczny wygląd. To przede wszystkim harmonia, wolność i pozytywne wibracje.

Obrazy na ścianę dostępne w naszym sklepie tworzone są w żywych kolorach, co pozytywnie wpływa na nastrój i ogólne samopoczucie. Podczas procesu twórczego najczęściej rozpalana jest biała szałwia. Ma ona oczyścić przestrzeń z negatywnych emocji i zagwarantować jak najlepsze warunki to medytacji i kreatywnego procesu.

Obrazy Vedic Art dostępne w Mentalnym Ogrodzie są unikalne. Powstają w przypływie emocji, są wynikiem intuicji i spontaniczności. Stanowią doskonałą ozdobę każdej przestrzeni. Sprawdzą się zarówno w sypialni, jak i salonie. Połączenie soczystych kolorów zapewni pozytywną energię na cały dzień, a także zadba o pozytywne wibracje w pomieszczeniu.

Obrazy na płótnie malowane są farbami akrylowymi i zabezpieczone werniksem, co gwarantuje ich trwałość.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obrazów Vedic Art w naszym sklepie Mentalny Ogród. Mamy nadzieję, że uda Ci się znaleźć w nim coś dla siebie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Mentalny Ogród - Sklep