Jeśli szukasz jakiegoś modelu spodni, którego nie ma obecnie na stanie, lub szukasz innego modelu – napisz. Chętnie sprowadzimy wymarzony model dla Ciebie!

Uwaga: w dniach 1.10.-11.10.2020 odpoczywamy. Wrócimy do Was zregenerowani 12.10.2020 :)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Mówi Wszechświat Mówi Wszechświat
Cena: 120,00 zł
szt.
zobacz więcej
On On
Cena: 90,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ona Ona
Cena: 90,00 zł
szt.
zobacz więcej
Podróż do siebie Podróż do siebie
Cena: 120,00 zł
szt.
zobacz więcej
Podziękowanie Podziękowanie
Cena: 90,00 zł
szt.
zobacz więcej
Tęsknota Tęsknota
Cena: 90,00 zł
zobacz więcej
Transformacja Transformacja
Cena: 120,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wdzięczność Wdzięczność
Cena: 90,00 zł
szt.
zobacz więcej
Złote Światło Złote Światło
Cena: 90,00 zł
szt.
zobacz więcej

Mandale – portale światła

Mandala jest artystycznym motywem, który najczęściej pojawia się w sztuce buddyzmu. Ma bardzo duże znaczenie w medytacji, ponieważ proces tworzenia oraz niszczenia traktowany jest jako droga transformacji o dużym znaczeniu religijnym. W ofercie Mentalnego Ogrodu dostępne są wyjątkowe dzieła polskiej artystki – Anny Glorii Ochojskiej, tworzącej Portale Światła, których głównym zadaniem jest wytwarzanie dobrej energii i wspieranie Życia.

Mandala – czym jest?

Mandala wywodzi się z Indii i jest harmonijnym połączeniem kwadratu i koła. Przez wiele osób traktowana jako symbol życia, harmonii i doskonałości. Obecna w wielu kulturach na całym świecie. Na zachód dotarła za sprawą słynnego szwajcarskiego psychoanalityka. Karol Gustaw Jung uważał bowiem, że mandala posiada działanie terapeutyczne – wykonywanie jej w sposób spontaniczny odkrywa stan psychiczny pacjenta, co przyczynia się do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia.

Mandale – orientalne ozdoby

Korzyści płynących z tworzenia mandali jest bardzo wiele. Przede wszystkim własnoręczne wykonywanie mandali pozwala na wyciszenie organizmu, odzyskanie równowagi oraz wewnętrznej harmonii. Dodatkowo rozwija wyobraźnię, a także pomaga w skupieniu uwagi i koncentracji. Tworzenie mandali jest procesem, który pozwala na wyrażenie uczuć, lęków i myśli. Samo dzieło to również doskonała ozdoba każdego wnętrza. Orientalna sztuka pozwoli przenieść się w egzotyczny klimat i sprawić, że poczujesz się wyjątkowo.

Mandale w sklepie internetowym Mentalny Ogród

W ofercie Mentalnego Ogrodu dostępne są wyjątkowe dzieła Anny Glorii Ochojskiej nazywane Portalami Światła. Celem tworzenia tego rodzaju obrazów jest energetyczne wzmocnienie poszczególnych aspektów życia i naładowanie przestrzeni dobrą energią i pozytywnymi wibracjami. Każda z mandali powstaje w stanie medytacji i wyciszenia. Procesowi tworzenia towarzyszy duże skupienie, a dzieło jest odbiciem duszy. Orientalne ozdoby na ścianę sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Nadawać będą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, a także rozprzestrzeniać mnóstwo pozytywnej energii.

Zapraszamy do zapoznania się z mandalami w naszym sklepie Mentalny Ogród.

 

Portale światła to obrazy tworzone w jedności ducha, serca i ręki.

Są formulacją dobrej energii wspierającej Życie, połączenie ze Źródłem, harmonijny rozwój, transformacje i pozytywne zmiany.

To sposób autorki - Anny Glorii Ochojskiej - na dzielenie się Pięknem z innymi Istotami oraz podnoszenia wibracji miejsc (domy, pracownie, gabinety).

Anna Gloria Ochojska maluje mandale i obrazy także na indywidualne zamówienia dla wzmocnienia energetycznego wybranych intencji i aspektów.

http://portaleswiatla.art

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Mentalny Ogród - Sklep