Uwaga:
10.08-11.08. przebywamy poza biurem.
Wszystkie przesyłki zostaną wysłane w piątek - 12.08.

 

Kolejna dostawa spodni powinna być w przyszłym tygodniu.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ręcznie malowane kamienie

W naszym sklepie Mentalny Ogród znajdziesz wyjątkowe i niepowtarzalne ręcznie malowanie kamienie, które zachwycają wzorami i kolorami.

Malowane kamienie

Każdy z dostępnych kamieni został ozdobiony ręcznie. Oznacza to, że każdy wzór jest unikalny. Decydując się na zakup jednego z nich wchodzisz w posiadanie niepowtarzalnego egzemplarza, który może się stać Twoim amuletem. Kamienie ozdobione zostały mandalami, czyli motywem artystycznym wywodzącym się z tradycji hinduskiej. Jest to rysunek na planie koła symbolizujący harmonię i doskonałość. Mandale na kamieniach wykonane są farbą akrylową, która poddana zastała procesowi utwardzania. Dzięki temu oryginalne wzory nie ulegają zniszczeniu, a także blaknięciu koloru.

Kamienie do medytacji

Malowane kamienie pokryte hinduskimi mandalami to doskonały pomysł na uzupełnienie medytacji, wizualizacji czy też pracy z intencją. Mandale traktowane jako symbol ludzkiego życia pozwolą odnaleźć wewnętrzny spokój i harmonię. Wykorzystywane w tradycyjnej medytacji pozytywnie wpłyną na wyciszenie i odnalezienie spokoju ducha. Medytację z użyciem kamieni najlepiej rozpocząć od oczyszczenia kamieni, a także naładowania ich naturalnym światłem słonecznym bądź księżycowym. Po odpowiednim przygotowaniu kamieni do medytacji możesz np. rozłożyć je na właściwych dla nich czakrach. W ofercie naszego sklepu znajdziesz kamienie odpowiadające między innymi czakrze gardła czy czakrze sacrum.  

Kamienie posiadają niezwykłe cechy skupiania energii i wzmacniania pola energetycznego. Ich działanie jest subtelne, ale wystarczające, by móc stymulować ducha, ciało i rozum. Potrafią idealnie dopasować się do pola energetycznego i wypełnić istniejące w aurze każdego człowieka braki.

Znaczenie kolorów

Decydując się na zakup ręcznie malowanych kamieni należy wziąć pod uwagę ich kolor. Kamienie malowane są w różnych odcieniach odpowiadających konkretnym emocjom i uczuciom np.:

  • kolor żółty to szczęście, radość i siła woli,
  • kolor pomarańczowy odpowiada za kreatywność i samoświadomość,
  • kolor zielony to fizyczne uzdrowienie i troska.

Malowane kamienie jako element wystroju

Kamienie doskonale sprawdzą się również jako element wystroju wnętrza domu czy mieszkania. Będą stanowiły niezwykle ciekawy element zarówno w przestrzeniach orientalnych, jak i bardziej klasycznych. Doskonałym rozwiązaniem będzie umieszczenie ich w miejscach, w których najczęściej przebywa cała rodzina. Odpowiednio dobrane pozytywnie wpłyną na atmosferę, a także relacje między domownikami.

 

Malowane kamienie w sklepie Mentalny Ogród

Oferowane przez nas kamienie pochodzą z naturalnego środowiska, dlatego mogą występować na nich pewne niedoskonałości. Wykonane na nich wzory są niepowtarzalne i wyjątkowe. Dla zachowania ich pierwotnego wyglądu nie należy korzystać z nich na zewnątrz. Zbyt częsta ekspozycja na słońce czy też kontakt z wodą może powodować ich zniszczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ręcznie malowanych kamieni w naszym sklepie Mentalny Ogród.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl