Jeśli szukasz jakiegoś modelu spodni, którego nie ma obecnie na stanie, lub szukasz innego modelu – napisz. Chętnie sprowadzimy wymarzony model dla Ciebie!

Promocje
Bluza BE Wear B072 Navy
Bluza BE Wear B072 Navy
185,00 zł 101,75 zł
Bluza Tessita T255 z kominem, black
Bluza Tessita T255 z kominem, black
150,00 zł 82,50 zł
Bluza Tessita T255 z kominem, green
Bluza Tessita T255 z kominem, green
150,00 zł 82,50 zł
Olejek eteryczny miętowy (peppermint)
Olejek eteryczny miętowy (peppermint)
129,00 zł 77,40 zł
szt.
Olejek eteryczny cytrynowy (lemon)
Olejek eteryczny cytrynowy (lemon)
69,00 zł 41,40 zł
szt.
Skarpetki Many Mornings - Polar Bear
Skarpetki Many Mornings - Polar Bear
25,00 zł 18,75 zł
Skarpetki Many Mornings -Strawberries
Skarpetki Many Mornings -Strawberries
25,00 zł 18,75 zł
Skarpetki Many Mornings -Strawberries stopki
Skarpetki Many Mornings -Strawberries stopki
15,00 zł 11,25 zł
Skarpetki Many Mornings - Lemon  stopki
Skarpetki Many Mornings - Lemon stopki
15,00 zł 11,25 zł
Skarpetki Many Mornings -Warm Rudolph
Skarpetki Many Mornings -Warm Rudolph
25,00 zł 18,75 zł
Skarpetki Many Mornings - Garden Carrot stopki
Skarpetki Many Mornings - Garden Carrot stopki
15,00 zł 11,25 zł
Skarpetki Many Mornings -Honey Bear
Skarpetki Many Mornings -Honey Bear
25,00 zł 18,75 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kadzidła zapachowe

Kadzidła to substancje, których zapach uwalniany jest w wyniku spalania. Stworzone są z naturalnych składników, czyli różnego rodzaju ziół. Od tysięcy lat używane były w celach religijnych na całym świecie. Do tej pory pełnią kluczową rolę w wielu rytuałach, w medytacji czy też podczas tańca intuicyjnego. W Europie wykorzystywane są w głównej mierze w celu nadania pomieszczeniu określonego zapachu. Jednak dla wielu osób ich palenie staje się również swoistym rytuałem. Kadzidełka naturalne znalazły również swoje zastosowanie w kosmetyce, a także medycynie czy kuchni.

Kadzidło zapachowe i jego właściwości

Kadzidełka pali się najczęściej w celu oczyszczenia oraz przyciągnięcia konkretnych energii. Wierzy się, że pomagają one oczyścić atmosferę, sprowadzić pozytywne wibracje i nasycić intencje. W efekcie mają pomóc w zmianie jakiegoś stanu rzeczy. Zapach, który wydobywa się z konkretnych ziół pobudza zmysły, a także świadomość rytualną, znacznie wpływając na umysł. Unoszący się dym ma za zadanie kierować drzemiące energie w odpowiednim kierunku. Kadzidła wytwarzają wibracje, które odpowiedzialne są za ochronę, poczucie bezpieczeństwa czy miłość. Mogą oczyszczać atmosferę, łagodzić nieprzyjemne dolegliwości czy wprawiać w odpowiedni nastrój. Ważne, aby dobrane były nie tylko zgodnie z intencją, ale przede wszystkim zgodnie ze swoim gustem.

Kadzidełka naturalne i ich rodzaje

Na rynku dostępnych jest bardzo dużo rodzajów kadzideł. Najważniejsze, aby wybierać tylko takie, które są naturalnego pochodzenia, a substancje, które wytwarzają się podczas ich spalania nie były niebezpieczne dla organizmu. Wysokiej jakości kadzidła oczyszczające są bezpieczne dla zdrowia. Kadzidełka zapachowe mogą występować w różnych postaciach. W naszej ofercie dostępne są: Biała Szałwia, Palo Santo, kadzidło Nag Champa i kadzidło zapachowe drzewo sandałowe.

Biała szałwia – white sage

Biała szałwia (White Sage albo Salvia Apiana ) to roślina używana przez szamanów w różnego rodzaju obrzędach i rytuałach. Wierzy się, że przyciąga ona dostatek, a także odpowiedzialna jest za zapewnienie człowiekowi długowieczności. W wielu kręgach uznawana za świętą ze względu na swoje oczyszczające właściwości. Kadzidło oczyszczające Salvia Apiana zapewnia nie tylko spokojną atmosferę, ale również ma wpływ na duszę – uwalnia od złych mocy i wypędza negatywną energię. Tego rodzaju zioło oczyszczające posiada mocny i niezwykle aromatyczny zapach.   

Palo Santo

Palo Santo w tłumaczeniu znaczy święte drzewo. Podobnie jak Biała Szałwia wykorzystywane jest podczas rytuałów przez szamanów i uzdrowicieli. Charakteryzuje się bardzo przyjemnym i unikalnym zapachem, którego nie sposób zapomnieć. Palo Santo występuje w wielu krajach Ameryki Południowej i Środkowej. Spotkać je można również na Wyspach Galapagos oraz w Meksyku. Wierzy się, że posiada ono właściwości oczyszczające umysł. Pali się je również w celu uchronienia pomieszczeń przed złą energią. Idealne jako kadzidła do medytacji – sprzyja wyciszeniu i znoszeniu napięcia. Jego zapach harmonizuje ciało i umysł. Palo Santo polecane jest szczególnie tym osobom, które borykają się ze stresem i napięciem.

Nag Champa

W ofercie Mentalnego Ogrodu dostępne jest również niezwykle popularne w Indiach kadzidło Nag Champa. Posiada unikalny zapach, który zawdzięcza między innymi kwiatom drzewa Champaca, Halmadii, drzewa sandałowego. Z uwagi na jego wyjątkowość, mnisi indyjscy trzymają w tajemnicy oryginalny skład kadzidła. Kadzidło Nag Champa wykorzystywane jest najczęściej w medytacji. Wierzy się, że jego zapach wytwarza prawdziwie świętą atmosferę i pozytywnie wpływa na moc medytacji.

Kadzidła oczyszczające i zapachowe w Mentalnym Ogrodzie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kadzideł zapachowych w Mentalnym Ogrodzie. Posiadamy zioła, które idealnie sprawdzą się jako kadzidła do medytacji. Unoszący się zapach pozwoli na odprężenie i zapewnienie sobie chwili prawdziwej błogości. Kadzidła oczyszczające to doskonały sposób na radzenie sobie ze stresem oraz rozniecenie wokół siebie prawdziwej pozytywnej energii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl